Mercan

Mercan Misina sektöründe girişimci olarak 1995 yılında kurulmuştur. Yıllar içerisinde kapasitesini artırarak büyümesine devam etmektedir.

Şirketimiz vizyoner, girişimci ruhu ile birlikte dinamizmini daha da artırarak önemli bir yükseliş içerisinde varlığını sürdürmektedir.

Mercan Misina olarak sürdürülebilir başarımızı temin eden yetkinliklerimizi daha da ileri taşımak için, vizyoner bakış açımız ve inovatif yönetim yaklaşımımızla yüzümüzü hep geleceğe dönüyor, uzun soluklu planlama ve stratejilerle dünyada kendi alanımızda takdir ve tercih edilen bir firma olmak hedefiyle çalışıyoruz.

Toplamda geçirdiğimiz çok uzun yıllar içerisinde, risk alarak bize şans veren tüm paydaşlarımızın güveni ile Türkiye ve Dünyanın bir çok bölgesinde faaliyet gösteren sektöründe Mercan markasını tanıtarak büyütüyoruz. Mercan ailesi olarak bizler, şirketimizi daha ileriye taşımak için var gücümüzle yeni oluşumlar peşinde koşuyoruz. Stratejik olarak konumlandırdığımız müşteri, teknoloji, kalite politikalarımız, çalışanlarımız, sosyal sorumluluk ve çevre bilincimiz ile oluşturduğumuz kurumsal bakış açımız ile elde ettiğimiz sonuçlarla uyum sağlıyoruz.

Bizler, nesiller boyu sürecek iş birlikleri ve ülke ekonomisine katkı sağlayan, uluslararası standartları rutin haline getirmiş firma olarak tüm dünya üzerindeki paydaşlarımızı Mercan Misina kalitesi ile tanıştırmaya devam edeceğiz. Hayalimizi başarıya dönüştürdükçe doğan güneş her defasında bizim için daha aydınlık olacaktır.

Bu amaca ulaşmamızda en büyük değerlerimiz başta çalışanlarımız ve diğer paydaşlarımızdır. Onlardan aldığımız güçle kendi alanında Türkiye’nin seçkin kurumsal aile şirketi olmayı hedefliyoruz. Her yıl Mercan markasının kalitesini genişletiyoruz. Gururluyuz,umutluyuz heyecanlıyız. Bu vesile ile tüm paydaşlarımıza başarı hikayemize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Doğru yerde en iyi oyuncular sonucu belirler. Motivasyon, enerji, inanç ve biz daha da iyisini yapacak aday anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz.

Saygılarımla

 

Sedat MERCAN

Yönetim Kurulu Başkanı