Tekstil misinası

  • MİSİNA naylon iplik ya da misina iplik olarak bilinen bir çeşit dikiş ipliğidir. Poliamid monoflament iplik olarak da bilinir. Pul payet uygulamalarında dikiş izini belli etmez. Dikiş ipliğinin görünmesinin istenmediği çeşitli aplike ve dikiş çalışmalarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Hazır giyim, brode, dokuma, dar dokuma, triko ve nakış sektöründe kullanılmaktadır. Şeffaf ve siyah renklerde ve farklı kalınlıklarda üretilmektedir.

Naylon İplikler

  • Sentetik bir lif olan aynı zamanda halk arasında naylon ip olarak da bilinen Polyamid, Teknik tekstil de dahil bütün alanlarda kullanılan bir ip türüdür. Giyim sanayiinde sıklıkla kullanılan naylon ipliğin mekanik dayanıklılığı da oldukça kuvvetlidir.
  • İpliklerimiz özellikle; perdelik, yuvarlak örme, dokuma, 3D spacer, sandviç kumaş, iç giyim, çorap, ayakkabı sayası, triko, fantezi iplik yapımında, sim iplik takviyesi, dar dokuma, raşel örme veya dokuma çözgüler gibi alanlarda kullanılmaktadır.
  • POLYESTER İPLİKLER
  • Polyester elyafından üretilmiş sentetik bir iplik tipidir. Petrol türevi olan poliester iplikler filament olarak üretilebilirler. Ürün çeşitlerimiz arasında pürüzsüz bir yüzey sağlanarak üretilen süper parlak polyester, özel maddelerin eklenmesiyle iplik yüzeyini pürüzlendirerek üretilen yarı mat polyester ve özel dokulandırma teknikleri kullanılarak üretilen düşük kütlede yüksek hacimli tekstüre polyesterler bulunmaktadır.